ملّی پی | پرداخت‌یار شبکه شاپرک بانک مرکزی

ملّی پی

ورود / ثبت نام

ملّی نشان

آیا نیاز دارید مشتریان شما در نگاه اول به شما و کسب و کارتان اعتماد پیدا کنند؟

آیا در حال انجام یک معامله با فردی ناشناس هستید و نیاز به شناخت و اطمینان طرف معامله دارید؟

آیا مدیر یک وب‌سایت اینترنتی هستنید؟ آیا صاحب یک فروشگاه اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی هستنید؟ پذیرنده ملّی‌پی شوید و ملّی‌نشان دریافت کنید. امروزه با توجه به افزایش چشم‌گیر افراد کلاهبردار و سوءاستفاده‌گر در فضای بزرگ اینترنت، اعتماد به ارائه‌دهندگان خدمات مجازی، به خصوص استارتاپ‌های نوپا و کسب‌وکارهای فعال در شبکه‌های اجتماعی بسیار سخت شده‌ است. در بسیاری موارد، کاربران حتی پس از یافتن کالای مورد نظر خود و تصمیم قطعی خرید، فقط به دلیل نگرانی و عدم اطمینان به فروشنده کالا از خرید خود منصرف شده و از فروشنده دیگری که نامی آشنا دارد خرید می‌کنند. ملّی‌پی جهت رفع این مشکل، سرویس نشان پرداخت امن را به کاربران خود ارائه داده تا نشان دهد که همواره مدافع منافع پذیرندگان و پرداخت‌کنندگان خود می‌باشد. نشان پرداخت امن یا تضمین بازگشت وجه به خریدار در سامانه پرداخت الکترونیک ملّی‌پی، ملّی‌نشان نام دارد. اگر صاحب یک فروشگاه یا سکوی ارائه خدمات آنلاین هستید، نسبت به دریافت ملّی‌نشان خود اقدام و آن را در وب‌سایت، شبکه اجتماعی و یا حتی در محل کسب و کارخود نصب کنید تا تمام پرداخت‌ها و فروش‌های انجام‌شده در کسب‌وکار شما تحت ضمانت ملّی‌پی قرار گرفته و مشتریانتان با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند.

آیا قصد خرید از یک فروشگاه (چه اینترنتی و چه غیراینترنتی) را دارید و آن را نمی‌شناسید؟ یا از دریافت صحیح خدمات مورد توافق، مطمئن نیستید؟

قصد خرید از یک صفحه، پیج یا کانال در شبکه‌های اجتماعی را دارید؟

کالای مورد نظر خود را در وب‌سایتی که نمی‌شناسید پیدا کرده‌اید و برای خرید شک دارید؟

به یک مغازه یا فروشگاه فیزیکی مراجعه کرده‌اید و نیاز دارید تا خرید شما توسط یک سازمان پرداخت معتبر تضمین شود؟

اگر قصد خرید از یک کسب‌و‌کار که پذیرنده ملّی‌پی است را دارید، با ملّی‌نشان می‌توانید اطلاعات آن کسب‌وکار را مشاهده نموده و در صورت عدم دریافت خدمات به صورت توافق‌شده و یا عدم دریافت کالا، وجه خود را از جانب ملّی‌پی پس بگیرید. کافیست در صورتی که کسب‌وکار مورد نظر اینترنتی باشد، بر روی لینک ملّی‌نشان آن کلیک کرده و یا اگر آن کسب و کار فیزیکی می‌باشد، ملّی‌نشان آن را با تلفن همراه خود اسکن کنید.